Dit staat hoog op de verlanglijst en gaan we binnenkort dan ook mee beginnen. Het betreft specifiek het selecteren van de rekening op basis van betaalmethode, maar misschien dat we ook andere zaken kunnen meenemen, bv. een betere detectie van de betaalstatus.
Bedenk echter wel dat:
- Dit voor 6 webshops uitgezocht moet worden : HikaShop, PrestaShop, Magento 1.9 en 2.0, OC 1 en 2, VirtueMart, WooCommerce.
- Dit voor elke webshop voor talloze betaalmethoden en paymentproviders uitgezocht moet worden.
- Wij in onze testomgeving niet kunnen beschikken over al deze software, laat staan werkend (dus in verbinding staand met een test-betaalgateway).
Wij hebben dus de hulp nodig van onze klanten, al was het maar voor het doorgeven van contanctgegevens van de plugin providers (voor support) dan wel het aanleveren van technische gegevens over hoe de betaalmethode te herkennen op basis van gegevens in de database.