Hoofdmenu

Recente berichten

#31
Speciale onderwerpen / Re: Boeken Bijtelling BTW Moto...
Laatste bericht door mauri - 29 januari, 2025, 11:19:50
Ik heb dezelfde vraag zie ook de kostensoort niet meer in Acumules......
#32
Nieuwe functionaliteiten / Kilometervergoedingen
Laatste bericht door MTom - 21 januari, 2025, 14:51:11
hello.
Het zou handig zijn om kilometers/kilometervergoedingen te kunnen exporteren naar een Excel en PDF. Daarnaast een aparte tab in de mobiele versie voor het registreren van ritten.
Gr.
#33
Nieuws, wet- & regelgeving / Simpele loonaangifte advies ge...
Laatste bericht door chaldama - 13 januari, 2025, 18:42:03
Zou iemand voor mij misschien een blik willen werpen op de loonbelastingaangifte die ik als concept heb klaarstaan? Deze is te vinden op https://www.joomla-website-designer.nl/images/Zwartgemaakt2.pdf.

Het gaat om de eerste jaarlijkse aangifte op basis van de vereenvoudigde regeling met een fictieve dienstbetrekking (meewerkend kind).  Ik twijfel echter over de codes en vragen die gesteld worden. Heb ik de vragen zo juist beantwoord en kloppen de bedragen die ik heb ingevuld? Deze heb ik afgelezen uit tabellen.

Ik heb in totaal in 2024 € 4.360 aan loon uitbetaald aan mijn dochter en weggeboekt als personeelskosten.

Ik heb dit loon maandelijks geboekt als zakelijke uitgave (zonder BTW) op de kostensoort: Personeelskosten - Lonen en salarissen.
De loonheffing en werkgeversheffing ZVW boek ik eind 2024 als zakelijke uitgave (zonder BTW) op de kostensoort Personeelskosten - Sociale lasten. Dit betaal ik dan zodra ik de aangifte heb gedaan die uiterlijk 31-1 gedaan moet zijn.

Klopt deze werkwijze?
#34
Nieuwe functionaliteiten / Re: Logo toevoegen aan e-mail ...
Laatste bericht door Twan - 11 januari, 2025, 18:19:10
Deze functie nog steeds zeer wenselijk wacht er al 10 jaar op  :(
#35
Webkoppelingen / Re: Prestashop plugin; fouten ...
Laatste bericht door frank-26 - 11 januari, 2025, 15:26:51
Ik heb in bestand FormRenderer.php (/modules/acumulus/vendor/siel/acumulus/src/Helpers) in regel 712 INT toegevoegd.
Nu werkt het wel om in de order pagina te komen, weet niet of dit een correcte oplsossing is maar het werkt.
#36
Webkoppelingen / Re: Voorraadbeheer in Acumulus...
Laatste bericht door lars - 10 januari, 2025, 19:54:45
Mooie toevoeging!
Is het mogelijk om in Acumulus een SKU met wat meer tekens toe te staan?
Ik heb m'n producten geïmporteerd en zojuist kwam de eerste testorder en daarbij mislukte de mutatie.
Dit blijkt te komen doordat de SKU getrimmd is bij import.
Het is in mijn webshop iBooster-GEN2-connectorkit en in Acumulus is dit geworden iBooster-GEN2-connectork
Dit is nou niet ongewoon lang lijkt me. Is het mogelijk om dit in Acumulus te verlengen zodat ik de SKU's in mijn webshop gelijk kan houden? Of kan het met een slimme search match opgelost worden?
#37
Webkoppelingen / Re: Prestashop plugin; fouten ...
Laatste bericht door frank-26 - 09 januari, 2025, 16:46:25
Bedankt voor de snelle reactie.

Dit werkt, kan nu de orders met PayPal betalingskosten verzenden, maar als ik nu in prestashop op een oder click dan krijg ik een fout scherm, deze...

m.v.g. Frank
#38
Nieuws, wet- & regelgeving / Re: Auto dit jaar 15 jaar oud,...
Laatste bericht door Annalies Janssens - 09 januari, 2025, 09:36:36
Het is in principe niet toegestaan om de auto bij 15-jarige verjaardag over te zetten van prive naar zakelijk
De auto is keuzevermogen en die keuze maak je bij aanschaf (of start onderneming). "Eens gekozen blijft gekozen"
Alleen als je de auto eerder nagenoeg niet zakelijk gebruikte en nu heel veel zou het mogen.
#39
Webkoppelingen / Re: Prestashop plugin; fouten ...
Laatste bericht door erwin-burorader - 09 januari, 2025, 09:09:29
Bedankt voor het melden. De fout zit hem niet zozeer in het batchformulier, maar in het verwerken van betaalkosten. Het gaat alleen mis bij bestellingen met betaalkosten.

Je kunt dit zelf oplossen door op de server deze wijziging door te voeren (met een tekst editor voor "platte" tekst):
- bestand: {web-root}/modules/acumulus/vendor/siel/acumulus/src/PrestaShop/Collectors/PaymentFeeLineCollector.php
- regel: 46
- vervang: $invoice = $propertySources->get('source');
- door: $invoice = $propertySources->get('invoice');

Ik ga dit uiteraard zelf ook oplossen, maar kan niet garanderen dat er snel een nieuwe versie uitgebracht gaat worden.
#40
Nieuws, wet- & regelgeving / Auto dit jaar 15 jaar oud, you...
Laatste bericht door kuubs - 09 januari, 2025, 09:03:42
Goedemorgen,

Dit jaar is mijn auto uit bouwjaar 2010 officieel een youngtimer geworden. Nu denk ik eraan om deze als youngtimer te gaan inzetten als zakelijke auto omdat dit heel veel voordeel oplevert. Maar ik weet niet zo goed hoe ik dit in Acumulus moet doen. Heeft iemand hier een kleine gebruiksaanwijzing voor?